Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 12. Sezon 1.

Prowadząca
Patrycja Cybulska
Zdjęcia
Juliusz Sielski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
23:35
Gatunek
rozrywkowy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Paweł Adamowicz Odc. 12

Zaczynał jako nocny stróż w Gdańskim Towarzystwie Naukowym. Nikt nie spodziewał się, że zaufają mu tysiące gdańszczan i zostanie prezydentem. Udało się i teraz rozpoczyna 18. rok działalności. Gościem 12. odcinka jest Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska. Opowiada, czy tak długie rządy jeszcze mu się nie znudziły, co będzie robił po zakończonej kadencji i jak PiS poszło na całość...

Adam Puciłowski

  • troll28.01.2016, godz. 21:27
    Zaczynał jako stróż, i dla tego miasta dobrze by było ,żeby na tym poprzestał
  • m.05.02.2016, godz. 00:12
    Pani Patrycja NIE trzyma się tematu. Ciągnąć za język a nie pytania przygotowane na kartce.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook