Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 8. Sezon 1.

Prowadząca
Patrycja Cybulska
Zdjęcia
Juliusz Sielski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
29:23
Gatunek
rozrywkowy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Wojciech Korzeniewski Odc. 8

Człowiek orkiestra, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Kiedy słyszymy hasło: "Niech żyje rock'n'roll", od razu mamy tylko jedno skojarzenie. Gościem ósmego odcinka jest Wojciech Korzeniewski, organizator festiwali w Sopocie. To dzięki niemu w tym mieście przez wiele lat grała muzyka na najwyższym poziomie. Jest także prezesem Fundacji Sopockie Korzenie, współtwórcą Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku oraz Centrum Regionu w Wielkim Młynie w Gdańsku. Pisze książki, zaprasza na koncerty oraz wystawy największe gwiazdy i wiele więcej. Bo działanie to jego największa pasja. Wojciech Korzeniewski opowiada, czy w jego duszy zawsze gra muzyka i czy pomaga ona osiągnąć sukces.

Adam Puciłowski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook