Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 5. Sezon 1.

Prowadząca
Patrycja Cybulska
Zdjęcia
Juliusz Sielski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
24:47
Gatunek
rozrywkowy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Andrzej Jaworski Odc. 5

Do tej pory fotel prezydenta Gdańska uciekał mu sprzed nosa, ale za to skutecznie udaje mu się działać w Sejmie. Gościem piątego odcinka jest Andrzej Jaworski, poseł Prawa i Sprawiedliwości, a prywatnie entuzjasta górskiego trekingu. Opowiada m.in. o ustawie antyaborcyjnej, obiecanych 500 złotych na dziecko, a także, czy zdobywanie najwyższych szczytów pomaga w polityce.

Patrycja Cybulska

  • Gość18.12.2015, godz. 14:01
    Pani Patrycjo... trzeba popracować nad gestykulacją, mimiką i obyciem z kamerą.
  • Gość21.12.2015, godz. 14:40
    A mi wydaje się, że radzi sobie coraz lepiej. Nie od razu Kraków zbudowano. Pewnych rzeczy nabiera się z doświadczeniem, a to z tego co kojarzę jej pierwszy program.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook