Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Trzymajmy się tematu

Liczba odcinków
20
Prowadząca
Patrycja Cybulska
Zdjęcia
Juliusz Sielski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.

Aby zdobyć wielkość, człowiek musi tworzyć

Trzymajmy się tematu to program publicystyczny, w którym osoby na stałe związane z Pomorzem opowiadają nie tylko o przepisach na sukces, planach i pasjach, ale także wypowiadają się na temat bieżących wydarzeń. Nie jest to jednak zwyczajna rozmowa. W każdym odcinku zaproszony gość otrzymuje przygotowany specjalnie dla niego zestaw zdjęć. Nigdy nie wie, kto się na nich pojawi. Odpowiedzi bywają zaskakujące...


Prowadzącą program jest Patrycja Cybulska, redaktor i wydawca pomorska.tv.

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook