Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Jak Smakuje Pomorze

Liczba odcinków
20
Prowadzący
Michał Kwaśnik
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Gatunek
rozrywkowy, kulinarny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Dziedzictwo kulinarne w nowoczesnym wydaniu

Jak Smakuje Pomorze, to kulinarny program rozrywkowy prezentujący smakowe bogactwo regionu. W każdym odcinku specjalista od potraw regionalnych, Michał Kwaśnik - uczestnik pierwszej edycji MasterChef - pokaże ich wszechstronność, przepisy zapomniane przez lata wojen i komunizm, ale również te zrodzone na przestrzeni dziejów w tyglu kulturowym na Pomorzu.

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook