Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Manager, kucharz, judoka. Kilka słów o prowadzącym program.

Michał urodził się i mieszka w Gdańsku. Pracuje jako manager w firmie rodziców, która zajmuje się wyposażaniem galerii handlowych w meble. Zaczął gotować, gdy miał 16 lat. Był uczestnikiem popularnego programu MasterChef. Specjalizuje się w pomorskiej kuchni regionalnej, doskonale czuje się w kuchni kaszubskiej, kociewskiej i staropolskiej. Jego danie popisowe to piersi z kaczki marynowane w miodzie. Przez 18 lat trenował judo (5. miejsce na Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży), ale kontuzja kolana wykluczyła go z kadry narodowej.

Michał

 

 

pomorska.TV

Komentarze (0):Jak Smakuje Pomorze - dziedzictwo kulinarne w nowoczesnym wydaniu

Nowy program na antenie pomorska.tv! Jak Smakuje Pomorze, to kulinarny program rozrywkowy prezentujący smakowe bogactwo regionu. W każdym odcinku specjalista od potraw regionalnych, Michał Kwaśnik - uczestnik pierwszej edycji MasterChef - pokaże ich wszechstronność, przepisy zapomniane przez lata wojen i komunizm, ale również te zrodzone na przestrzeni dziejów w tyglu kulturowym na Pomorzu.

 

Tytularny

 

pomorska.TV

Komentarze (0):facebook