Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Gminne Metamorfozy

Liczba odcinków
20
Prowadzący
Piotr Małecki
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Gatunek
społeczny, gospodarczy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Historyk, radiowiec, dziennikarz

Piotrek Małecki od ponad dwóch lat jest dziennikarzem pomorska.TV, wcześniej był związany z Radiem SAR i Radiem Gdańsk. Specjalizuje się w tematach społecznych oraz  historycznych, co ściśle wiąże się z Jego wykształceniem i drugą pasją. Jego zainteresowanie historią można zauważyć oglądając "Gminne Metamorfozy" oraz poprzednie produkcje takie jak "Znowu Są Wakacje" lub "Poznaj Naszą Szkołę" w których w sposób płynny przechodzi z tematów środowiskowych do aspektów historycznych i kulturowych, szukając uzasadnień w śladach z przeszłości. Prywatnie zabawny, ale zabiegany - łączy pracę doktorancką z programami tematycznymi i informacjami. Poza Trójmiasto wybiera się rzadko, ale uwielbia jego okolice. Działka, grill i piękne krajobrazy - to jest to co lubi najbardziej. 

pomorska.TV

 • Mariusz Furmanek07.01.2016, godz. 13:39
  Koncertowe inwestycje w Kolbudach - Panie redaktorze prosimy o obiektywizm i skora zajmuje się Pan tematyką społeczną, to zachęcam do zrobienia materiału o prawdziwych problemach mieszkańców Kolbud i sołectw im podległych. Mógłby Pan dowiedzieć się o dziesiątkach jeśli nie setkach niespełnionych obietnic Wójta Grombali i jego ludzi.
  Wymienię tylko kilka:
  - Szkoła w Kowalach
  - Brak autobusów gminnych doworzących dzieci do szkoły w Kolbudach - małe dzieci jeżdżą w PKS-ach bez opieki
  - Brak ekranów akustycznych przy osiedlu Olimp
  - brak alternatywnej drogi dla wyjazdu z osiedla Olimp na Kowalach - tylko jedna ulica. którą wyjeżdżają samochody z Kowal, oś. Cytrusowego, Borkowa, Cztery Pory Roku, Olimpijska - wynik permanentny korek rano i popołudniu. Pan w-ce wójt Goliński - cytuję nie dopuścimy do połączenia tych osiedli - efekt od 1,5 roku stoimy w korku
  - wiele dróg gminnych wyglądających jak w XIX wieku
  i można by tu pisać wiele, ale po co odsyłam m.in. do Portalu Radni dla Gminy Kolbudy na FB (https://www.facebook.com/RadniDlaGminyKolbudy), do gazety Kolbudzkiej (http://www.gazetakolbudzka.gd.pl/). Lektura tylko tych pozycji pokaże Panu redaktorowi prawdziwy obraz gminy rządzonej od wielu kadencji przez tego samego człowieka. W przypadku zainteresowania tematem proszę o zwrotny kontakt.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook